Reklama

Niedziela Świdnicka

Świdnica. Otwarcie Diecezjalnego Biura Podróży Arche Travel

Każdy, kto lubi podróżować będzie miał teraz wyjątkową możliwość odkrywania świata w sposób, który łączy w sobie duchowość i kulturowe bogactwo.

2024-04-05 10:50

[ TEMATY ]

Świdnica

biuro podróży

ks. Mirosław Benedyk

Odwiedzając biuro przy ul. Długiej 60, spotkamy panią konsultant Justynę Jachyrę

Odwiedzając biuro przy ul. Długiej 60, spotkamy panią konsultant Justynę Jachyrę

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Wszystko to dzięki nowo otwartemu Diecezjalnemu Biuru Podróży Arche Travel, które proponuje szeroką gamę wyjazdów do miejsc świętych, takich jak Fatima, Rzym, Ziemia Święta, czy Meksyk, a także oferuje wyjazdy do takich krajów jak Turcja, Hiszpania, Norwegia, Gruzja, Grecja czy Francja.

Arche Travel wyróżnia się na rynku turystycznym swoim unikatowym podejściem do organizacji podróży. Celem Biura prowadzonego przez diecezję świdnicką jest nie tylko zapewnienie wysokiej jakości usług turystycznych, ale przede wszystkim możliwość głębokiego doświadczenia duchowego i kulturowego. - Chcemy, aby nasze podróże były nie tylko okazją do zwiedzania i odpoczynku, ale również do refleksji i wzrostu duchowego" - mówi ks. kan. Józef Siemasz – dyrektor biura, dodając, że nowe biuro, będące projektem duchowym i organizacyjnym diecezji, jest odpowiedzią na potrzeby pielgrzymowania oraz podróżowania wiernych z terenu całej diecezji. Biuro zostało pobłogosławione i poświęcone przez bp Marka Mendyka.

ks. Mirosław Benedyk

Oferta obejmuje nie tylko pielgrzymki do miejsc o znaczeniu religijnym, ale także kolonie, obozy, wycieczki firmowe oraz wyjazdy zagraniczne na zamówienie. Arche Travel odpowiada na rosnące zapotrzebowanie na indywidualnie dostosowane podróże, oferując także sprzedaż biletów lotniczych i wynajem autokarów.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia siedziby Arche Travel przy ul. Długiej 60, aby osobiście zapoznać się z ofertą oraz do odwiedzenia strony internetowej biura archetravel.pl, gdzie dostępne są szczegółowe informacje o wycieczkach i wyjazdach.

Pomóż w rozwoju naszego portalu

Wspieram

Ocena: +6 -2

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Bp Andrzej Przybylski: Jako cały Kościół poczujmy się odpowiedzialni za powołania

2024-04-17 12:48

[ TEMATY ]

bp Andrzej Przybylski

powołania

Karol Porwich/Niedziela

Bp Andrzej Przybylski

Bp Andrzej Przybylski

Zapraszam wszystkich ludzi dobrej woli i wszystkich ludzi wierzących do tego, byśmy szczególnie w tę niedzielę i przez cały ten tydzień znowu ożywili w sobie wielkie wołanie do Pana żniwa o nowe powołania kapłańskie i zakonne – powiedział bp Andrzej Przybylski, delegat Konferencji Episkopatu Polski ds. Powołań, z okazji Niedzieli Dobrego Pasterza, która przypada 30 kwietnia. Rozpoczyna ona Tydzień Modlitw o Powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.

Bp Przybylski przypomniał, że w Niedzielę Dobrego Pasterza rozpoczynamy szczególny czas modlitwy o powołania kapłańskie, zakonne, misyjne, „mając świadomość tego, że wszyscy jesteśmy powołani”. „Dlatego nasza modlitwa o powołania dotyczy przede wszystkim rozeznawania drogi, woli Bożej, odwagi pójścia za tym powołaniem” – dodał.

CZYTAJ DALEJ

Nuncjusz Jagodziński: przyjmuję tę nominację jako wyraz zaufania

2024-04-17 07:09

[ TEMATY ]

Nuncjusz Apostolski

Archiwum prywatne

Na abp. Henryka Jagodzińskiego czeka Ghana

Na abp. Henryka Jagodzińskiego czeka Ghana

Przyjmuję tę nominację jako wyraz zaufania i zrobię wszystko, aby jej sprostać - mówi w rozmowie z KAI abp Henryk M. Jagodziński, nuncjusz apostolski w Ghanie, polski kapłan pochodzący z diecezji kieleckiej, odnosząc się do ogłoszonej dzisiaj przez Stolicę Apostolską nominacji na nuncjusza apostolskiego w Republice Południowej Afryki i w Lesotho.

Nominacja zastała nuncjusza na rekolekcjach w opactwie w Klosterneuburgu k. Wiednia, które prowadzi pochodzący także z diecezji kieleckiej ojciec Tomasz Mączka.

CZYTAJ DALEJ

O synodzie na Dworcu Głównym PKP

2024-04-17 18:30

Marzena Cyfert

Spotkanie w Sali Sesyjnej na Dworcu PKP we Wrocławiu

Spotkanie w Sali Sesyjnej na Dworcu PKP we Wrocławiu

W ramach Wieczorów Polskich w Sali Sesyjnej Dworca Głównego PKP we Wrocławiu odbyło się 184. spotkanie, w programie którego znalazł się Synod Archidiecezji Wrocławskiej.

Spotkanie zorganizowało Duszpasterstwo Kolejarzy. Z prelekcją wystąpiła Adriana Kwiatkowska, sekretarz synodu.

CZYTAJ DALEJ

Reklama

Najczęściej czytane

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję