Reklama

Notowanie 811

Muzyczne Dary

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

1. Piotr Łukaszewski ft. Marcin Spenner – Nie zabijaj – Decalogue (bz) •

2. Heres/Wyrwani z Niewoli – Mamo! (3) ↑

Pomóż w rozwoju naszego portalu

Wspieram

3. New Life’M – Żyjemy z Ciebie (2) ↓

4. Raz.Dwa.Trzy. – Trudno nie wierzyć w nic (koncert) (5) ↑

5. Mała Armia Jezusa – Nasz Pan (7) ↑

6. Michael Patrick Kelly – Holy (4) ↓

7. Mietek Szcześniak – Za wszystko dziękuję (8) ↑

8. Maciek Balcar – Pokochaj (6) ↓

9. Darek Malejonek & Sebastian Karpiel-Bułecka – Nie chcę dla nich źle (N/10) ↑

10. Jan Trebunia-Tutka & eM Band – Świat daleki (9) ↓

11. T.Love – Pielgrzym (12) ↑

12. Yanina 4GramY – Rajskie gaje (13) ↑

13. 40i30na70 – Zamknę oczy (11) ↓

14. Pio Szorstkien – Powiedz im prawdę (bz) •

15. Antonina Krzysztoń – Pieśń wędrowców (N/16) ↑

16. Luxtorpeda – Silna lina (17) ↑

17. Paweł Chustak – Moja fides (N/18) ↑

18. Tau – Język miłości (15) ↓

19. Marcin Styczeń – Dwie panie P. i jedna pani T. (20) ↑

20. 2Tm2,3 – Źródło (19) ↓

2017-07-26 09:41

Oceń: 0 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Jaka jest najlepsza postawa jaką możemy przyjąć w życiu?

[ TEMATY ]

homilia

rozważania

Karol Porwich/Niedziela

Rozważania do Ewangelii Mt 5, 1-12a.

Niedziela, 1 luty. Czwarta Niedziela zwykła.
CZYTAJ DALEJ

Mołdawia bez prądu - braki m.in. w większości dzielnic stolicy, Kiszyniowa

2026-01-31 14:03

[ TEMATY ]

Mołdawia

Agata Kowalska

Kiszyniów - stolica Mołdawii

Kiszyniów - stolica Mołdawii

System elektroenergetyczny Mołdawii doznał w sobotę poważnych zakłóceń z powodu problemów z siecią w sąsiedniej Ukrainie – podało ministerstwo energetyki na Telegramie. Prądu brak m.in. w większości dzielnic mołdawskiej stolicy, Kiszyniowa.

Resort podał w oświadczeniu, że zakłócenia w pracy sieci elektroenergetycznej Ukrainy spowodowały spadek napięcia w jednej z sieci Mołdawii. Jednocześnie podkreślił, że w części miejscowości już przywrócono dostawy prądu.
CZYTAJ DALEJ

Zmarła Catherine O'Hara, znana z filmu "Kevin sam w domu".

2026-02-01 11:45

[ TEMATY ]

aktorka

Catherine O'Hara

Kevin sam w domu

PAP

Catharine O'Hara

Catharine O'Hara

W wieku 71 lat w szpitalu w Los Angeles zmarła Catharine O'Hara wybitna kanadyjska aktorka, komiczka i scenarzystka, która określiła siebie jako “dobrą katolicką dziewczynę”. Znana jest m. in. z roli matki Kevina McAllistera, w popularnym filmie z 1990 roku "Kevin sam w domu", jednym z ulubionych filmów wyświetlanych w święta Bożego Narodzenia. Często powtarzała, że miała szczęście urodzić się w rodzinie katolickiej, w której humor był cenny.

W wywiadzie dla magazynu “Parade” a także dla dziennika “New York Times” zaznaczyła, że
CZYTAJ DALEJ

Reklama

Najczęściej czytane

REKLAMA

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję