Reklama

Wiadomości

Jak kupić i nie stracić?

Z udanej współpracy dwóch znanych polskich spółek – ORLEN Usługi Finansowe i LINK4 – ucieszą się z pewnością miliony Polaków.

Za każdą złotówkę wydaną na ubezpieczenie LINK4 – kupione za pośrednictwem strony: www.orlen-ubezpieczenia.pl – właściciel konta VITAY otrzyma w programie lojalnościowym aż pięć punktów! W punktowanej ofercie dostępne są polisy komunikacyjne OC, AC, NNW i Smart Casco, a także ubezpieczenia mieszkania i podróży.

Atrakcyjna oferta łączona

Trzeba bowiem przypomnieć, że program VITAY działa od 19 lat, a pod koniec ubiegłego roku miał już ponad 6 mln użytkowników! Dzięki punktom zbieranym m.in. za tankowanie, korzystanie z myjni, zakupy na stacji i u partnerów ORLEN klienci mogą otrzymać cenne nagrody: do domu, sportowe, dla dzieci, AGD i RTV, kupony zniżkowe do sklepów i wiele innych.

Z kolei LINK4 oferuje atrakcyjne cenowo, nowoczesne i elastyczne produkty ubezpieczeniowe, sprzedawane przede wszystkim przez internet i telefonicznie oraz przez agentów. Co ważne, ubezpieczyciel rozszerzył zakres ochrony obowiązkowych i dobrowolnych ubezpieczeń komunikacyjnych. W ramach każdego pakietu OC LINK4 oferuje unikalny Program Pomocy z Samochodem Zastępczym i Assistance Opony, który gwarantuje błyskawiczną pomoc i wymianę przebitej opony na terenie całego kraju. W przypadku polis AC wprowadził tzw. zakres All Risk, czyli odszkodowanie w wyniku nagłych i nieprzewidzianych zdarzeń oraz odpowiedzialność za szkody wyrządzone przez zwierzęta. Z kolei do ubezpieczenia NNW wprowadził świadczenie dodatkowe za hospitalizację. Kompleksowa oferta LINK4 została doceniona przez niezależnych ekspertów – wygrała w prestiżowym rankingu Rzeczpospolitej na najlepszy pakiet OC, Assistance i NNW w 2021 r.

Pięć punktów za każdą złotówkę

– Sprzedaż produktów ubezpieczeniowych LINK4, spółki z Grupy PZU, przez ORLEN Usługi Finansowe jest kolejnym dobrym przykładem współpracy polskich firm działających w różnych obszarach biznesowych – podkreśla Patrycja Kotecka-Ziobro, członek Zarządu LINK4. – Mamy dobry produkt, z którym chcemy dotrzeć do jak największej grupy odbiorców. Szczególnie w czasach niepewności ważne jest, by po drugiej stronie mieć solidnego partnera, który będzie wiarygodny nie tylko dla nas, ale także dla naszych klientów – dodaje.

Reklama

Jak skorzystać z oferty?

To bardzo proste! Wystarczy wejść przez dowolne urządzenie z dostępem do internetu – użytkownicy programu VITAY i tak w większości przy tankowaniu posługują się specjalną aplikacją na smartfony, zastępującą klasyczną przeglądarkę, więc nie będzie to dla nich żadna trudność – i przejść na stronę ORLEN Usługi Finansowe: orlen-ubezpieczenia.pl .

Co ważne, pod ten link można skierować się zarówno z aplikacji VITAY, jak i przez klasyczną przeglądarkę na domowym pececie czy laptopie. Po wyborze produktu, uzupełnieniu danych wraz z numerem karty VITAY i zakupie ubezpieczenia punkty – aż pięć za każdą złotówkę z ceny polisy – zostaną doliczone do salda programu i na pewno bardzo przyspieszą odebranie wymarzonego prezentu z katalogu nagród VITAY.

Z myślą o kierowcach

– Konsekwentnie rozszerzamy ofertę dla naszych klientów sieci stacji paliw w całej Polsce. Teraz umożliwiamy im dodatkowo zakup produktów ubezpieczeniowych u renomowanego partnera. W ten sposób promujemy też lojalnych klientów naszego programu VITAY. Kierowca może skorzystać z naszej oferty w wygodny sposób – sprzed ekranu komputera, telefonu komórkowego lub dzięki infolinii – musi tylko pamiętać o podaniu numeru karty VITAY – mówi Wojciech Korenkiewicz, członek Zarządu ORLEN Usługi Finansowe.

Warto zapamiętać, zapisać lub skopiować do ulubionych zasobów zarówno adres: orlen-ubezpieczenia.pl , jak i numer infolinii (22) 444 44 55. Co dalej? Korzystać, bo cenne bonusy czekają, a połączenie zakupów paliwowych z atrakcyjnym ubezpieczeniem to oszczędność pieniędzy i czasu.

Artykuł powstał we współpracy z LINK4.

2021-08-24 12:39

Ocena: +1 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Świętuję, nie kupuję!

Projekt zmian w kodeksie pracy zakazujący handlu w niedzielę trafił już do Sejmu. Zmiany wynikające z tego projektu wpłyną pozytywnie na życie rodzin i nie zaszkodzą gospodarce - uważają wnioskodawcy - posłowie czterech zespołów parlamentarnych: PiS, PO, PSL, SP oraz niezależni.

CZYTAJ DALEJ

Hebrajski komentarz do niedzielnej Ewangelii

2022-12-04 08:46

[ TEMATY ]

KUL

rozważanie

Centrum Heschela KUL

„Nawrócić się” – ma dwa różne znaczenia w Biblii. Hebrajskie „Szuw” oznacza zawrócić ze złej drogi i zwrócić się ku Bogu. Zaś greckie „metanoeite” tłumaczy się dosłownie „zmieńcie myślenie” – pisze w komentarzu na II Niedzielę Adwentu biblista ks. dr Paweł Rytel-Andrianik, wicedyrektor Centrum Heschela KUL.

Kiedy mówimy słowo „nawrócenie”, to w danym języku ma ono zdefiniowane znaczenie. W Biblii jest większe bogactwo znaczenia tego słowa, ponieważ zawiera ono w sobie zarówno znaczenie z języka hebrajskiego jak i greckiego.

CZYTAJ DALEJ

Bp E. Kawa: Ukraina najbardziej potrzebuje generatorów prądu i żywności długoterminowej

2022-12-04 12:54

[ TEMATY ]

wywiad

Pomoc Kościołowi na Wschodzie

Bp Edward Kawa

Lelek 2v, CC BY-SA 4.0/Wikimedia Commons

„Dzisiaj Polska jest naprawdę ambasadorem Ukrainy. Gdyby nie postawa Polski, to Ukraina dzisiaj byłaby w dużo gorszym położeniu na arenie europejskiej i światowej” – uważa biskup pomocniczy archidiecezji lwowskiej Edward Kawa. Główny koordynator działań humanitarnych Kościoła rzymskokatolickiego na Ukrainie zwraca uwagę, że „aktualnie sytuacja jest bardzo niestabilna. - Po atakach na infrastrukturę mamy duże problemy z prądem elektrycznym. Jest dopiero początek zimy i nie wiemy co będzie dalej. Wiele rzeczy się komplikuje, ale próbujemy temu zaradzić. Obecnie Ukraina najbardziej potrzebuje generatorów prądu, żywności długoterminowej, generalnie tego, co jest łatwe i szybkie w przyrządzeniu, nie potrzebujące długiego gotowania - wyjaśnia.

Marcin Przeciszewski, Krzysztof Tomasik (KAI): Mija prawie dziesięć miesięcy wojny Rosji z Ukrainą. Jak dajecie sobie radę?

CZYTAJ DALEJ

Reklama

Najczęściej czytane

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję