Student Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu na Wydz. Biologii i Nauk o Ziemi, kier. fizyka - informatyka, biegła znajomość j. niemieckiego, dobra j. angielskiego,
obsługa komputera z umiejętnością programowania w Shellu, C - podejmie pracę, tel. (0-56) 652-91-30.
Absolwentka UMK w Toruniu na Wydz. Pedagogika, kier. ped. rewalidacyjna osób upośledzonych umysłowo, energiczna, pracowita podejmie uczciwą pracę, tel. 0-695 52-10-09.
Absolwentka UMK - Pedagogika (z rocznym stażem pracy): ogólna i wczesnoszkolna, a także Studium Etyki Społecznej im. Pawła Włodkowica w Toruniu pilnie poszukuje pracy
jako nauczyciel nauczania początkowego, pedagog, nauczyciel wychowania przedszkolnego, nauczyciel etyki, w świetlicy lub jako opiekunka do dziecka, tel. 660-61-92, 502-94-23-45.
Każde spojrzenie Maryi coś odsłania: Boga, człowieka, drogę. W maju zapraszamy Cię do zatrzymania się przy 31 takich spojrzeniach. Dziś zobacz jedno z nich.
Nie ma tłumu. Nie ma świadków. Nie ma hałasu. Najważniejsze rzeczy w życiu często dzieją się po cichu. Cisza nie jest pustką. Jest przestrzenią, w której można usłyszeć więcej.
Kwiecień potwierdził trwającą stabilizację sytuacji w zakresie przewidywanego podziału mandatów sejmowych. Koalicji Obywatelskiej oraz Prawa i Sprawiedliwości utrzymują stan posiadania, zwiększając go nieznacznie (po dwa mandaty) kosztem Konfederacji. Uderzanie zwłaszcza przez S. Mentzena w PiS i próba sygnalizowania równoważności ewentualnej koalicji z PiS i KO nie znajduje – co widać wyraźnie – aprobaty. Utrzymują też poziom mandatów Lewica i Konfederacja Korony Polskiej.
Co istotne, nie widać dotąd w sondażach oczekiwanego „efektu Czarnka”. Wprawdzie widać wyraźnie, że notowania PiS zaczęły odbijać, ale nie dzieje się to z pewnością kosztem formacji G. Brauna. Z tego punktu widzenia można już zaryzykować twierdzenie, że o ile to było głównym celem manewru, to efekty są ograniczone. Można raczej stwierdzić, że PiS-owi bardziej pomogło uspokojenie napięć wewnętrznych niż „odbijanie” elektoratu kosztem KKP.
Już w najbliższy piątek, 8 maja, w Auli im. Roberta Schumana na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie rozpocznie się ogólnopolskie spotkanie młodych liderów i środowisk katolickich „Gotowi na Dobro”.
Wydarzenie odbywa się pod Patronatem Honorowym Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Karola Nawrockiego oraz Małżonki Prezydenta Marty Nawrockiej.
W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.