Reklama

Konkursy

Regulamin konkursu „Sportowe zmagania z «Niedzielą»”

1. Konkurs „Sportowe zmagania z «Niedzielą»” organizowany jest przez Tygodnik Katolicki „Niedziela” z siedzibą w Częstochowie, ul. 3 Maja 12.

2. Konkurs trwa od dnia 7 do 22 sierpnia 2022 r.

3. Udział w konkursie polega na udzieleniu odpowiedzi na trzy pytania zamieszczone w wydaniu „Niedzieli” z datą 7 sierpnia 2002 r. i przesłaniu ich na kartce pocztowej pod adresem redakcji.

4. Jeden uczestnik może przysłać tylko jedną kartkę z odpowiedziami.

5. Wśród uczestników, którzy udzielą poprawnych odpowiedzi na konkursowe pytania, zostanie wylosowanych 12 nagród. Wyniki konkursu zostaną opublikowane w numerze „Niedzieli” z datą 11 września 2022 r.

6. Nagrodami w konkursie są: okolicznościowy plecak Tour de Pologne, książka z autografem Czesława Langa pt. „Zawodowiec. Czesław Lang”, zdjęcia z autografem Czesława Langa oraz tzw. smycze wyścigu Tour de Pologne.

7. Nagroda w konkursie nie podlega wymianie.

8. Nagroda zostanie przesłana pocztą pod adres zamieszczony przez uczestnika na kartce pocztowej z przesłanymi odpowiedziami. Adres ten pozostanie jedynie do wiadomości Instytutu „Niedziela”.

11. Uczestnikami Konkursu nie mogą być pracownicy Instytutu „Niedziela”.

12. Zgłoszenie udziału w Konkursie oznacza akceptację jego zasad przewidzianych w niniejszym Regulaminie.

13. Biorąc udział w konkursie, uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie przez Tygodnik Katolicki „Niedziela” swoich danych osobowych, podanych w zgłoszeniu do konkursu w celu realizacji obowiązków związanych z przeprowadzeniem Konkursu na zasadach określonych w niniejszym regulaminie.

RODO

„Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Instytut NIEDZIELA z siedzibą w Częstochowie, ul. 3 Maja 12, 42-200 Częstochowa.

W organizacji został wyznaczony Inspektor Ochrony Danych. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: [tel: 506 744 552] [MAIL: rodo@niedziela.pl].

Reklama

Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia konkursu

„Sportowe zmagania z „Niedzielą”.

Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie udzielonej przez Pani/Pana zgody na ich przetwarzanie (zgłoszenie do konkursu jest wyrażeniem zgody).

Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom danych.

Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie przez okres czasu wymagany do zakończenia procesu konkursu (30. 11. 2022 r).

Ma Pani/Pana prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podaje Pani/Pana swoje dane dobrowolnie.

2022-08-01 11:58

Oceń: 0 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Kierunek Jasna Góra 2013 - regulamin

Regulamin Konkursu Fotograficznego „Niedzieli”
Kierunek: Jasna Góra 2013!

Organizator: Tygodnik Katolicki Katolickie „Niedziela”

CZYTAJ DALEJ

Dziewczyna z nieba

Niedziela Ogólnopolska 3/2020, str. 46-47

[ TEMATY ]

wywiad

pasja

Krzysztof Tadej

Skromna, życzliwa i odważna. W 2019 r. zdobyła mistrzostwo świata w akrobacji szybowcowej. Pokonała zawodników z 13 państw. Jest pierwszą kobietą w historii, która zdobyła ten tytuł.

Krzysztof Tadej: Szybowce kojarzą się ze spokojnymi, cichymi i wolnymi lotami. Czy tak jest również, gdy wykonujesz akrobacje szybowcowe?

CZYTAJ DALEJ

90 rocznica Hołodomoru – jednej z największych zbrodni ludobójstwa

2022-11-26 08:21

[ TEMATY ]

Ukraina

Rosja

Wielki Głód

wikipedia.org

Zmarli z głodu na ulicy w Charkowie w 1932 r.

Zmarli z głodu na ulicy w Charkowie w 1932 r.

90 lat temu, w latach 1932-1933 wywołany przez władze sowieckie głód na Ukrainie pochłonął, jak szacują historycy, ponad 4 miliony ofiar. Hołodomor zapisał się w pamięci Ukraińców jako ludobójstwo mające na celu wyniszczenie ich narodu przez imperium, które podbiło ich ziemię.

Klęska głodu na Ukrainie na początku lat trzydziestych nie była pierwszą w dziejach reżimu sowieckiego. W końcowym okresie wojny domowej, w latach 1921-1922 głód pochłonął kilka milionów ofiar. Wówczas władze sowieckie uznały, że zwrócą się o pomoc do Zachodu. Kolejna fala głodu została wywołana celowo i niezwykle dokładnie zakamuflowana przez propagandę oraz usłużnych wobec Kremla korespondentów prasy zachodniej, którzy udawali, że nie dostrzegają skali katastrofy mającej miejsce stosunkowo niedaleko od Moskwy. Przez kilka dziesięcioleci ze Związku Sowieckiego docierały jedynie niejasne informacje na temat skali tragedii mieszkańców Ukrainy. Dopiero pod koniec lat osiemdziesiątych możliwe stało się upamiętnienie ofiar tej zbrodni oraz wyjaśnienie niektórych jej okoliczności. Od 2004 r. w czwartą sobotę listopada na pamiątkę tego wydarzenia obchodzony jest na Ukrainie Dzień Pamięci Ofiar Wielkiego Głodu i Represji.

CZYTAJ DALEJ

Reklama

Reklama

Najczęściej czytane

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję