Reklama

Niedziela Świdnicka

Świdnica. Największa randka małżeńska w Polsce

Już po raz XII w dniach 7-9 października br. w stolicy diecezji odbędzie się Ogólnopolski Kongres Małżeństw. Właśnie trwają zapisy on-line.

[ TEMATY ]

Świdnica

kongres małżeństw

materiały organizatorów

Baner reklamujący wydarzenie

Baner reklamujący wydarzenie

Temat tegorocznego spotkania organizowanego przez Fundację Małżeństwo Rodzina przy współpracy z Wydziałem Duszpasterskim Świdnickiej Kurii Biskupiej oraz Świdnickim Ośrodkiem Kultury brzmi „W dobrej i złej doli”. Organizatorzy zachęcają, aby wrócić do klimatu cudownego narzeczeństwa i dokładniej przyjrzeć się dzisiejszemu małżeństwu. Dlatego trzydniowe spotkanie określane jest mianem małżeńskiej randki.

Organizatorzy przygotowani są do przyjęcia 320 osób, czyli 160 par małżeńskich. W ramach Kongresu odbędą się wykłady zaproszonych prelegentów wraz konsultacjami i możliwością nawiązania nieformalnych kontaktów, modlitwa i wydarzenia kulturalne. Zapisów dokonywać można poprzez stronę internetową kongresmalzenstw.pl. Organizatorzy służą także pomocą telefoniczną pod numerem 602 235 212, w każdy poniedziałek w godzinach od 18 do 21.

Prelegenci to rokrocznie najmocniejszy punkt kongresu. Zapraszani są nie tylko znakomici mówcy, ale przede wszystkim profesjonaliści w swej dziedzinie. Wśród tegorocznych gości pojawią się m.in: ks. Mirosław Maliński (Wrocław), Modest Amaro (Warszawa), Jacek Pulikowski (Poznań), ks. Adam Rybicki (Lublin) czy Lech Polakiewicz (Toruń). Zaplanowane są także koncerty: Marcina Stycznia z zespołem oraz Muzikantów Trio. Organizatorzy zachęcają także do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym. Szczegóły na stronie Kongresu.

2022-08-19 10:20

Ocena: +2 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Świdnica. W dobrej i złej doli

[ TEMATY ]

Świdnica

kongres małżeństw

ks. Mirosław Benedyk

Z taką dewizą już po raz dwunasty do Świdnicy małżonków z całej Polski zaprosiła Fundacja Małżeństwo Rodzina.

Ponad 150 par na 12. Ogólnopolskim Kongresie Małżeństw w sali teatralnej 7 października powitali tradycyjnie Dorota i Damian Nowakowscy. – Zaprosiliśmy państwa do udziału w wyjątkowej randce małżeńskiej, pełnej atrakcji, różnorodnych doznań i kilku niespodzianek. Zaprosiliśmy dla państwa wspaniałych gości, dzięki którym nasze trzydniowe spotkanie na pewno będzie bardzo ciekawe i wartościowo – zapewniało małżeństwo.

CZYTAJ DALEJ

Adwentowe Czwartki na Nowym Dworze [Zaproszenie]

2022-11-26 19:59

Karol Porwich/Niedziela

Duszpasterze parafii Opatrzności Bożej we Wrocławiu Nowym Dworze ul. Nowodworska 64, zapraszają na „Adwentowe Czwartki na Nowym Dworze”. W ramach wydarzenia sprawowana będzie Msza św. roratnia, podczas której wygłoszona zostanie tematyczna homilia. Po Eucharystii nastąpi wystawienie Najświętszego Sakramentu i rozpocznie się Uwielbienie Chrystusa Eucharystycznego. Na poszczególne czwartki zostały zaproszone zespoły i diakonie muzyczne, które swoim śpiewem wprowadzą w klimat adwentowy i uwielbieniowy. Wydarzenie odbywa sie pod patronatem Niedzieli Wrocławskiej.

Roraty dla młodzieży i dorosłych* - 4 homilie liturgiczne + Uwielbienie

CZYTAJ DALEJ

Adwent. Czas oczekiwania

2022-11-27 08:19

[ TEMATY ]

adwent

Bożena Sztajner/Niedziela

Adwent to bogaty w symbolikę, czterotygodniowy okres przygotowania do Bożego Narodzenia oraz wzmożonego oczekiwania na koniec czasów i ostateczne przyjście Jezusa Chrystusa. Dziś w Kościele katolickim przypada początek Adwentu.

Dla chrześcijan Adwent to radosny czas przygotowania na przyjście Pana. Adwent odnosi się zarówno do naszego duchowego przygotowania na przyjście Boga w ludzkim ciele, jak i na Jego ostateczne przyjście w Jezusie na dzień Sądu nad światem.

CZYTAJ DALEJ

Reklama

Reklama

Najczęściej czytane

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję