Reklama

Medialny kocioł

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

W RAMÓWCE TVP INFO przewidzianej na jesień 2009 r., która została zatwierdzona przez zarząd TVP, nie przewidziano transmisji z obrad Sejmu. Na antenie TVP INFO pojawią się jedynie skróty najważniejszych wydarzeń - w programie „Flesze parlamentarne”. Zarząd Telewizji Polskiej podjął natomiast decyzję o wystąpieniu do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji z wnioskiem o koncesję na nadawanie nowego kanału tematycznego - TVP Parlament. Kanał ma ruszyć jeszcze w tym roku. Będzie niekodowany.

TVP ZAWIESIŁA współpracę z Dodą po jej wypowiedziach na temat Biblii, które - zdaniem telewizji - mogły obrazić uczucia religijne chrześcijan.

LIDEREM OGLĄDALNOŚCI wśród programów informacyjnych w pierwszym półroczu br. był nadawany w TVP 1 „Teleexpress”, który jednocześnie zyskał najwięcej widzów. W górę poszła też widownia „Faktów” i „Wydarzeń”, a w dół - „Wiadomości” i „Panoramy”.

GADU-GADU, popularny polski komunikator internetowy w tym roku obchodzi 9. urodziny. Jedna z najbardziej znanych polskich marek internetowych powstała oficjalnie 15 sierpnia 2000 r. Obecnie komunikator udostępnia ponad 10 mln aktywnych numerów GG miesięcznie.

INFOR BIZNES od 17 sierpnia jest wydawcą Dziennika oraz internetowego portalu Dziennik.pl.

(kjk)

komputer@niedziela.pl

Pomóż w rozwoju naszego portalu

Wspieram

2009-12-31 00:00

Oceń: 0 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Kanada: sprawca strzelaniny w szkole to zaburzony mężczyzna, któremu wydawało się, że jest kobietą

2026-02-12 07:30

[ TEMATY ]

Kanada

strzelanina

Adobe Stock

ZDJĘCIE POGLĄDOWE

ZDJĘCIE POGLĄDOWE

Sprawcą wtorkowej strzelaniny w szkole w Tumbler Ridge był 18-letni mężczyzna z zaburzeniami psychicznymi – poinformowała w środę kanadyjska policja, cytowana przez agencję Reutera.

Zidentyfikowana osoba to Jesse Van Rootselaar, który popełnił samobójstwo. Funkcjonariusz policji, na którego powołuje się Reuters, powiedział, że 18-latek urodził się jako biologiczny mężczyzna, ale identyfikował się jako kobieta.
CZYTAJ DALEJ

Opublikowano raport komisji ws. diecezji sosnowieckiej

2026-02-12 12:48

[ TEMATY ]

diecezja sosnowiecka

WiN

PAP/Art Service

"Mamy świadomość tego, że nie wszystkie osoby skrzywdzone się ujawniły, że nie wszystkie sprawy udało się prześwietlić, stąd jest to otwarcie dyskusji i zaproszenie wszystkich osób, które mają jakąkolwiek wiedzę, która mogłaby zainteresować komisję. W raporcie skupiamy się na osobach skrzywdzonych (…). Mniej interesują nas kwestie sprawców. Oczywiście badamy te ich sprawy pod kątem tego, jak były procedowane pod kątem prawa kanonicznego czy państwowego" - powiedział Tomasz Krzyżak, przewodniczący komisji Wyjaśnienie i Naprawa Spraw Wrażliwych Diecezji Sosnowieckiej - informuje radio RMF FM.

PEŁNY RAPORT DOSTĘPNY TUTAJ ZOBACZ
CZYTAJ DALEJ

Były szef Sojuszu: Rosja zaatakuje kraj NATO

2026-02-12 12:35

[ TEMATY ]

Rosja

NATO

zaatakuje

PAP

Atak bombowy Rosji na Ukrainę

Atak bombowy Rosji na Ukrainę

Były sekretarz generalny NATO Anders Fogh Rasmussen wyraził opinię, że Rosja zaatakuje jeden z krajów NATO. W wywiadzie opublikowanym w czwartek na łamach włoskiego dziennika „La Repubblica” stwierdził, że fabryki samochodów w krajach Sojuszu powinny zacząć produkować pojazdy wojskowe.

Podziel się cytatem - powiedział Rasmussen.
CZYTAJ DALEJ

Reklama

Najczęściej czytane

REKLAMA

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję