Reklama

Aspekty

Ruch Światło-Życie

Ważne jest tylko zbawienie

W parafii Ducha Świętego w Zielonej Górze 14 października odbył się Rejonowy Dzień Wspólnoty dla Ruchu Światło-Życie.

[ TEMATY ]

oaza

Ruch Światło‑Życie

Zielona Góra

Lubuska Oaza

Rejonowy Dzień Wspólnoty

Katarzyna Krawcewicz

W czasie Mszy świętej posługiwała diakonia muzyczna

W czasie Mszy świętej posługiwała diakonia muzyczna

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

W programie znalazły się: Namiot Spotkania, Eucharystia, spotkania w grupach i agapa.

Homilię wygłosił ks. Tomasz Westfal. Nawiązując do czytanej tego dnia Ewangelii powiedział: - Oddając cześć Maryi, oddajemy cześć Jej Synowi. Niech nasze życie będzie słuchaniem słowa Bożego i życiem tym słowem. Bądźmy otwarci na to, co Bóg chce nam powiedzieć. Często Go nie słyszymy, często jesteśmy zamknięci, często słyszymy, ale nie chcemy tak zrobić. A naprawdę warto. W naszym życiu cały czas chodzi o to, że ważne jest zbawienie. Są pilne sprawy, ale ważne jest tylko zbawienie.

Pomóż w rozwoju naszego portalu

Wspieram

2023-10-15 16:04

Ocena: +3 -1

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Rejonowy Dzień Wspólnot Oazowych

W parafii pw. św. Michała Archanioła w Nowej Soli odbył się Rejonowy Dzień Wspólnot Oazowych.

Zgromadziły się na nim oazy Domowego Kościoła oraz oazy dziecięce i młodzieżowe z rejonu nowosolskiego. Spotkanie zorganizował ks. Paweł Mikołajczak - rejonowy moderator oaz dziecięcych i młodzieżowych oraz państwo Juchniewiczowie. Była wspólna Msza święta oraz integracja, formacja i zabawy.

CZYTAJ DALEJ

Czy moim życiem i postępowaniem pragnę sprawiać Bogu radość?

[ TEMATY ]

homilia

rozważania

Karol Porwich/Niedziela

Rozważania do Ewangelii Mk 10, 13-16.

Sobota, 25 maja. Dzień powszedni albo wspomnienie Najświętszej Maryi Panny w sobotę albo wspomnienie św. Bedy Czcigodnego, prezbitera i doktora Kościoła albo wspomnienie św. Grzegorza VII, papieża albo wspomnienie św. Marii Magdaleny de Pazzi, dziewicy

CZYTAJ DALEJ

Prezydent uczestniczył w obchodach 150-lecia OSP w Starym Sączu

2024-05-25 17:35

[ TEMATY ]

prezydent

Andrzej Duda

strażacy

Stary Sącz

PAP/Grzegorz Momot

Prezydent Andrzej Duda w sobotę wziął udział w uroczystości 150. rocznicy powstania Ochotniczej Straży Pożarnej w Starym Sączu. Prezydent wręczył odznaczenia państwowe zasłużonym strażakom.

Po uroczystej mszy na starosądeckich Błoniach, prezydent wręczył odznaczenia państwowe trzem zasłużonym strażakom ze Starego Sącza. Za Zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej i ochrony przeciwpożarowej Srebrnym Krzyżem Zasługi został odznaczony Andrzej Kowalczyk, a Brązowe Krzyże Zasługi otrzymali Grzegorz Golonka oraz Roman Jop.

CZYTAJ DALEJ

Reklama

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję