Reklama

Niedziela Świdnicka

Piąta edycja "Córki Króla"

Strzegom. Z myślą o kobietach

W świecie, gdzie każdego dnia poszukujemy inspiracji i duchowego wsparcia, konferencja "Córka Króla" jawi się jako wyjątkowe wydarzenie, które wzywa kobiety do głębokiej refleksji nad swoim życiem i miejscem w planie Bożym.

2024-02-10 00:12

[ TEMATY ]

Strzegom

Córka Króla

archiwum prywatne

ks. Marek Dziewiecki w asyście Agnieszki Lesiów i Katarzyny Czub

ks. Marek Dziewiecki w asyście Agnieszki Lesiów i Katarzyny Czub

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Już po raz piąty, tym razem 16 marca br., Strzegom stanie się miejscem spotkania kobiet pragnących odkryć swoje powołanie jako Córki Króla najwyższego. Pod hasłem "Obdarowana", organizatorzy konferencji zapraszają do wspólnej modlitwy, uwielbienia i odkrywania Bożych darów. Agnieszka Lesiów, współorganizatorka, zachęca do udziału w wydarzeniu, które ma na celu otwarcie oczu na obdarowanie przez hojnego dawcę Miłości. W tym roku wśród prelegentów znajdziemy wybitne postacie, takie jak: ks. dr Marek Dziewiecki - duszpasterz, psycholog, specjalizujący się w profilaktyce i terapii uzależnień, znany z głębokiego przekazu i autorskich książek; Marta Miłuńska - psychoterapeutka i wokalistka; Aneta Zabrzewska - zielarka i farmaceutka.

Konferencja rozpocznie się o godzinie 8. recepcją w domu parafialnym przy parafii Św. Apostołów Piotra i Pawła, by o 9. przejść do Bazyliki Strzegomskiej na Msze św. inaugurującą wydarzenie. Następnie uczestnicy będą mieli okazję doświadczyć inspirujących konferencji, modlitwy uwielbienia, warsztatów oraz paneli dyskusyjnych, które zakończą się modlitwą wstawienniczą i zawierzeniem się Matce Bożej.

Wszystkie zainteresowane uczestnictwem kobiety zachęcamy do rejestracji na stronie corkakrola.com.pl. Patronem medialnym wydarzenia jest Niedziela Świdnicka.

Pomóż w rozwoju naszego portalu

Wspieram

Ocena: +2 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Strzegom. Udana konferencja dla kobiet

[ TEMATY ]

Strzegom

Córka Króla

ks. Mirosław Benedyk

Konferencja dla pań odbyła się w Strzegomskim Centrum Kultury

Konferencja dla pań odbyła się w Strzegomskim Centrum Kultury

Konferencja dla kobiet "Córka Króla" zorganizowana po raz czwarty przez wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym Diecezji Świdnickiej okazała się być dużym sukcesem.

Tematem przewodnim tegorocznej edycji, która odbyła się 11 marca, było słowo "Jestem", odnoszące się do imienia Boga objawionego w Piśmie Świętym oraz do odkrywania własnego "jestem" i osobistej relacji z Bogiem. - W czasie spotkania starałyśmy się poszukiwać naszej prawdziwej tożsamości, własnej wartości, która jak wierzymy, tylko w Bogu może dać człowiekowi poczucie spełnienia i szczęścia – podkreślała Anna Lesiów, współorganizatorka i liderka strzegomskiej Odnowy.

CZYTAJ DALEJ

Św. Kunegunda

[ TEMATY ]

święci

pl.wikipedia.org

Patronka chorych dzieci, kobiet w ciąży, oraz archidiecezji w Bambergu.

Przedstawia się ją w szatach królewskich lub mniszych, często trzymającą w ręku model katedry w Bambergu.

CZYTAJ DALEJ

Spojrzenie, które miłuje i wybiera

2024-03-03 18:17

Magdalena Lewandowska

Podczas spotkania Jezus w Najświętszym Sakramencie przechodził między młodymi i ich błogosławił.

Podczas spotkania Jezus w Najświętszym Sakramencie przechodził między młodymi i ich błogosławił.

Jak ujrzeć i spotkać Boga tłumaczył młodym podczas wielkopostnego dnia skupienia bp Maciej Małyga.

Młodzież z dekanatu Wrocław-Krzyki spotkała się na wspólnym dniu skupienia w parafii Świętej Trójcy. Był czas na adorację Najświętszego Sakramentu, Eucharystię, trudne pytania młodych do bp. Macieja Małygi i długie rozmowy przy pizzy.

CZYTAJ DALEJ

Reklama

Najczęściej czytane

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję